«Живим ланцюгом» єднали Україну в Івано-Франківську

22

Янв 2015

«Живим ланцюгом» єднали Україну в Івано-Франківську

; Коментировать

З нагоди святкування Дня Соборності України та 25 річниці акції «Живий ланцюг. Львів – Київ» франківці взялись за руки та заспівали Гімн України.

Рівно 25 років тому 3 млн українців взявшись за руки «живим ланцюгом» з’єднали Київ та Львів. Акція була однією з наймасштабніших в українській історії.

Сьогодні подібна акція відбулась в Івано-Франківську. Вишикувавшись вздовж Вічевого майдану та вулиці Незалежності та взявшись за руки франківці виконали державний Гімн України. Дійство організували в рамкахМаршу Єдності, повідомляє кореспондент "Бліц-Інфо".

Акцію організували представники ГО «Спільними зусиллями»та Самооборони Майдану в Івано-Франківській області. Незважаючи на незрозумілі конфлікти між активістами до участі в акції таки долучились представники «Правого сектору». Адже спочатку організатори анонсували спільних захід та вже перед початком акції з'явилась інформація про те, що колона активістів "Правого сектору" піде іншим маршрутом. Хоча,  фактично, він дублював шлях Маршу Єдності.

http://www.blitz.if.ua/news/zhyvym-lancyugom-ednaly-ukrainu-v-ivano-frankivsku1.html

Опубликовано в Ивано-Франковск

Оставить комментарий