Прикарпаття відвідали представники Місії Агентства США з міжнародного розвитку

22

Янв 2015

Прикарпаття відвідали представники Місії Агентства США з міжнародного розвитку

; Коментировать

В ході роботи над пілотним проектом державно-приватного партнерства “Генерування електроенергії з біогазу полігону твердих побутових відходів у Івано-Франківську” Прикарпаття відвідали представники Місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Зокрема, менеджер проектів Анна Богданова і спеціаліст з охорони довкілля Лариса Піскунова. На зустрічі з в.о. першого заступника голови облдержадміністрації Сергієм Басарабом та директором департаменту міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації Наталією Гасюк представники Місії повідомили, що наразі підготовлене техніко-економічне обгрунтування вищезазначеного проекту, тож його наступним етапом є прийняття рішень як від міської, так і від обласної влади, пов’язаних із затвердженям висновку про аналіз ефективності державно-приватного партнерства та початок підготовки конкурсних процедур.

Нагадаємо, захоронення твердих побутових відходів здійснюється на полігоні, який функціонує з 1992 року та знаходиться на відстані 2,5 км від села Рибне Тисменицького району. На полігон вивозяться тверді побутові відходи Івано-Франківська разом із 5 прилеглими селами (Вовчинець, Угорники, Микитинці, Крихівці та Хриплин), які підпорядковуються Івано-Франківській міській раді.

Програма розвитку державно-приватного партнерства в Україні, що фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID), співпрацює з Івано-Франківськом з 2012 року.

http://zmist.if.ua/novyny-prykarpattia/12771-prykarpattia-vidvidaly-predstavnyky-misii-ahentstva-ssha-z-mizhnarodnoho-rozvytku-usaid.html

Опубликовано в Ивано-Франковск

Оставить комментарий