Россия

Парубій розповів, що на його викрадення Росія виділила $10 млн

Коментировать

Перший віце-спікер Андрій Парубій зі вчорашнього дня погодився на охорону через загрозу викрадення.Про це він сказав в інтерв'ю журналістам у Верховній Раді, - передає кореспондент Gazeta.ua."Мені позавчора ввечері та вчора зранку з різних джерел українських спецслужб прийшли кілька повідомлень про небезпеку викрадення мене та Сергія Пашинського. Для мене це не було великою новиною, бо з часів Майдану та коли я був секретарем РНБО приходили пять подібних повідомлень. Йшлося про ліквідацію. Я розумів, що якщо працюватиме професійний снайпер чи кіллер, нічого не зробиш. Тут не допоможе охорона. Тому я тоді від них відмовився. Але зараз йдеться не про ліквідацію, а про викрадення для перевезення в Росію з метою проведення до 2 травня подій в Одесі та 9 травня показового процесу", - зауважив Парубій.

Подробнее ...

Ходорковський пов’язує обшуки у "Відкритій Росії" з Кадировим

Коментировать

Михайло Ходорковський вважає, що обшуки у створеній ним організації "Відкрита Росія", пов’язані з його зйомками у фільмі про главу Чечні Рамзана Кадирова.Про це йдеться в заяві Ходорковського.Він заявив, що його не дивує сам факт обшуку в приміщеннях "Відкритої Росії". Він назвав такі дії силовиків - панікою влади.При цьому він висловив здивування тим, що обшук проходив під час виступу путина в прямому ефірі на російському телебаченні."Дивує її ставлення до своєї репутації: обшук йде в той час, коли Путін говорить про "користь участі опозиції у виборах", - зазначив Ходорковський.

Подробнее ...

Люблю Белую Церковь

Коментировать

Бе́лая Це́рковь (укр. Біла Церква, летопись. Юрьев, Гюргев, Святой Георгий на Руси) — город областного подчинения в Киевской области Украины, экономический и культурный центр Столичного экономического района, также климатический и бальнеологический курорт, расположенный в 80 км к югу от Киева на реке Рось.

Подробнее ...
Страница 1 из 4