Парубій розповів, що на його викрадення Росія виділила $10 млн

23

Апр 2015

Парубій розповів, що на його викрадення Росія виділила $10 млн

; Коментировать

Перший віце-спікер Андрій Парубій зі вчорашнього дня погодився на охорону через загрозу викрадення.Про це він сказав в інтерв'ю журналістам у Верховній Раді, - передає кореспондент Gazeta.ua."Мені позавчора ввечері та вчора зранку з різних джерел українських спецслужб прийшли кілька повідомлень про небезпеку викрадення мене та Сергія Пашинського. Для мене це не було великою новиною, бо з часів Майдану та коли я був секретарем РНБО приходили пять подібних повідомлень. Йшлося про ліквідацію. Я розумів, що якщо працюватиме професійний снайпер чи кіллер, нічого не зробиш. Тут не допоможе охорона. Тому я тоді від них відмовився. Але зараз йдеться не про ліквідацію, а про викрадення для перевезення в Росію з метою проведення до 2 травня подій в Одесі та 9 травня показового процесу", - зауважив Парубій.

За словами віце-сіпкера, Росія провалила судовий процес льотчиці Надії Савченко, тому Путін шукає нову пропаганду, щоб відволікти увагу від економічної ситуації в Росії.

Він наголосив, що на цю операцію Росія відібрала людей та виділила бюджет - по 10 мільйонів доларів на кожну групу, які мали викрасти Парубія та Пашинського.

"Мені також повідомили про деталі - напрям Чернігів, після того - на кордон. Головний аспект - щоб були живими", - додав політик.

Опубликовано в Россия

Оставить комментарий