Колишній губернатор Домбровський украв для молодої коханки у вінничан 3 гектари лісу

18

Нояб 2016

Колишній губернатор Домбровський украв для молодої коханки у вінничан 3 гектари лісу

; Коментировать

В Вінниці набирає обертів скандал, пов'язаний з нахабним дерибаном лісу на найулюбленішому місці відпочинку вінничан – біля Соцького озера. Те, що громада може втратити доступ до лісу та озера, з’ясувалось після того, як був оприлюднений проект рішення Вінницької міської ради , згідно з яким ділянка лісу площею 3 гектари виділяється невідомій організації - благодійному фонду “Сприяння розвитку охорони здоров’я та спорту, науки і культури “Громадські ініціативи” для рекреаційних потреб. http://vn.hromady.com.ua/2016/11/17/try-hektary-viddadut-faini-nazarevskiy-vinnytsa/

Ринкова вартість цієї землі – біля 1 млн доларів, виходячи ціни однієї сотки в 3 000 у.о. Фонду “Сприяння розвитку охорони здоров’я та спорту, науки і культури “Громадські ініціативи” земля дісталась безоплатно терміном на 10 років, тобто – назавжди.

Керівниця фонду – Фаїна Назаревська, інформація про яку у відкритих джерелах майже відсутня. Так само «нізвідки» виник і сам фонд, основною діяльністю якого визначено “надання соціальної допомоги без забезпечення проживання для осіб похилого віку та інвалідів”, однак жодної активності на Вінничині ця організація не проявляла.

Як вдалося зясувати, інтереси благодійного фонду лобіює колишній губернатор вінницької області Олександр Домбровський, з яким Фаїна Назаревська останні декілька років перебуває в близьких стосунках. Як повідомили два представники міськради на умовах анонімності, Домбровськитй супроводжував цей проект від початку – зокрема він сприяв отриманню погоджувальних висновків та гарантував позитивне голосування депутатів міськради. Чи збирається він хазяйнувати на Соцькому озері сам, чи просто зробив щедрий подарунок коханці– наразі невідомо.

Новоспечені власники почали вирубувати ліс, не чекаючи офіційного рішення міськради. “Місцеві телефонували нам. Кажуть вирізали ліс суцільним потоком”, повідомила представниця Автомайдану Таїса Гайда. Зараз іде зачистка лісу під будівельний майданчик. Проект готується масштабний - п’ять спальних корпусів, два спортивних майданчика, два будинка для відпочинку, їдальню, адміністративний корпус,  актову залу, п’ять душових,  медичний корпус , літній павільйон та вбиральні.

У департаменті екології та природних ресурсів Вінницької ОДА кажуть, що на місце події не виїздили та масштаби вирубки не оцінювали. Так само відмовчуються і в “Вінницязеленбуд” та у Департаменті міського господарства та благоустрою Вінницької міськради та екологічній інспекції.

Те, що контролюючи органи закривають очі на відверте порушення, також доводить те, те, що на кону інтереси дуже впливової на Вінниччині особи.

Цікаво, що благодійний фонд у “Сприяння розвитку охорони здоров’я та спорту, науки і культури “Громадські ініціативи” зареєстрований у Києві, де останні декілька років перебуває і Олександр Домбровський, виконуючи обов’язки народного депутата.

54-річний Домбровськйи одружений, має двох дітей.

Опубликовано в Резонанс

Оставить комментарий