СоцЖах, або майстер-клас по корупції та блокуванню реформ.

19

Нояб 2016

СоцЖах, або майстер-клас по корупції та блокуванню реформ.

; Коментировать

За ініціативою сторони застрахованих осіб, 9 та 16 листопада були скликані позачергові засідання правління Фонду соціального страхування. На порядку денному ряд вкрай важливих питань, зокрема, матеріального забезпечення особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та в районі проведення антитерористичної операції, та питання реорганізації Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Але, не дивлячись на те, що всіх членів правління було завчасно повідомлено про дату та час проведення засідання, воно не відбулось.

Члени правління зі сторони роботодавців: Третьяков Д.Ю., Райков Б.С., Кузовой Ю.В., Буніна С.С., на засідання не з’явились.

Керівництво фондів соціального страхування заважає їх реформуванню, та об’єднанню в єдину структуру. Завдяки цьому вони майже бесконтрольно використовуютьдержавні кошти. А це 16 млрд. грн на рік. В цьому переконалось вже навіть СБУ.

https://www.facebook.com/VDFSSU/posts/994358890654903

Проте не дивлячись на те, що керівники фондів заблокували процес реорганізації, саботують рішення Верховної Ради України, та доручення Кабінету Міністрів України, віз і нині там. За потуранням членів правління зі сторони роботодавців, ліквідатор виконавчої дирекції Фонда соціального з тимчасової втрати працездатності  Валерій Сітайло, та директор виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань Валерій Акопян продовжують виконувати свої «обов’язки».

А саме – всупереч закону видають наказ про ліквідацію фонду, замість реорганізації, що тягне за собою негативні наслідки майнового характеру, а також замовляють оновлення програмного забезпечення на 35 млн. грн. До речі виконавцем цих робіт є фірма, засновником якої вказана Оксана Третьякова. Вона ж є власницею квартири, де проживає член правління фонду Дмитро Третьяков, той самий що прогулює засідання.

З огляду на зазначене, члени правління зі сторони держави та застрахованих осіб звернулись до Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні, щодо неприпустимості подібного відношення до вирішення важливих питань, та прийняття рішення щодо делегування до правління більш відповідальних представників. Бо питання наразі дуже важливе – бути, чи не бути реформі соцстраху.

Опубликовано в Резонанс

Оставить комментарий